چرا گروه مشاورین حسابداری و مالیاتی کوشا محاسب ؟

گروه مشاورین کوشا در زمینه قوانین و بخشنامه های مالیاتی و سازمانهای مرتبط همیشه به روز هستند و با در اختیار گذاشتن علم و تجربه چندین ساله خود نزد کارفرمایان مشاورینی امین و قابل اعتماد در این عرصه میباشند همچنین با درک صحیح از محدودیت ها و شرایط سازمان ها ؛ و همچنین با آگاهی کامل از تمام الزامات و مشوق های قانونی در این حوزه، مشتریان خود را در مسیر امن حسابداری و مالیات همراهی و هدایت کنیم.

نگاه گروه مشاورین کوشا به مساله مدیریت مالی و مالیاتی یک نگاه سنتی و فقط ثبت اطلاعات نیست . در این مجموعه با به کار گیری علم روز و پیاده سازی مکانیزم های مدرن و هدفمند کردن ثبت رویدادهای مالی ، متخصصان به تحلیل گردشهای مالی و کسب و کار کارفرمایان میپردازند و در کنار کارفرمایان مصر در بالا بردن بهره وری و رشد بیش از پیش کلیه کارفرمایان خود هستند

  • ثبت رویدادهای مالی شرکت و تنظیم دفاتر حسابداری مطابق استانداردها
  • تنظیم و ارائه ترازنامه یا صورت وضعیت مالی
  • تهیه و تنظیم گزارش مالی برای ارائه به بانک‌ها
  • صورت سود و زیان (صورت عملکرد مالی)

صورت جریان وجوه نقد

طراحی سیستم اطلاعات حسابداری اختصاصی

حسابداری کسب‌وکارتان را با هزینه‌ای کاملاً معقول برعهده بگیرد و با ارائه گزارش‌های منظم و پیوسته، شما را در جریان تمامی امور قرار دهد.
شما می‌توانید کلیه امور حسابداری اعم از مالیاتی و قانونی را به گروه مشاورین کوشا برون‌سپاری کنید و با فکری بازتر، روی توسعۀ کسب‌وکارتان متمرکز شوید.

 

در تماس باشید

مشاوره رایگان با گروه کوشا محاسب